Tlen medyczny

Shop Banner

Tlen medyczny co to jest

Tlen medyczny inhalacyjny to sprężony tlen zamknięty w wygodnej butelce.

 • produkt dostępny jest pod postacią niewielkich rozmiarów aluminiowej puszki,
 • jedna puszka zawiera 14 litrów tlenu,
 • jedno opakowanie tej pojemności pozwala na wykonanie około 120-140 wdechów oraz na około 10 minut kuracji przeprowadzanej w trybie ciągłym,
 • środek ma dodatkowo w zestawie inhalator, która pozwala na wygodne podanie tlenu,
 • preparat, jakim jest tlen medyczny w puszce, jest przeznaczony przede wszystkim dla zdrowych osób, głównie dla sportowców, jak również osób, które są poddawane bardzo dużemu wysiłkowi fizycznemu oraz psychicznemu czy zawodowych kierowców, ale też studentów, uczniów,
 • preparat można stosować również u osób, u których występuje duszność, u astmatyków, u osób cierpiących na schorzenia układu krążenia, które potrzebują tlenoterapii; trzeba jednak pamiętać, że istotne jest tu wskazanie lekarskie, jak również konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem podawania tlenu medycznego,
 • środek taki może w niektórych sytuacjach zastępować koncentrator tlenu lub butlę z tlenem – jest to przydatne na przykład podczas przebywania poza domem, a kiedy pojawia się potrzeba podania tlenu,
 • puszka z tlenem inhalacyjnym to produkt bardzo łatwopalny, trzeba więc pamiętać o odpowiednim sposobie przechowywania produktu – najlepiej przechowywać puszkę z dala od źródeł ciepła i ognia i daleko od urządzeń elektrycznych.

Tlen medyczny w sprayu

Tlen medyczny w formie sprayu to wygodny sposób na podawanie tlenu. Rozwiązanie takie może okazać się pomocne na przykład w przypadku osób, które potrzebują inhalacji przeprowadzanych w warunkach domowych. Nie chodzi tu oczywiście o przypadki ciężkie, takie jak duże trudności z oddychaniem czy niedotlenienie i znaczny spadek saturacji. Takie problemy zawsze powinny być konsultowane z lekarzem. Bez konsultacji lekarskiej prowadzenie terapii tlenem medycznym na własną rękę może nie być skuteczne, a nieumiejętna podaż tlenu może nawet nieść ze sobą niekorzystne skutki.

Tlen medyczny 14l

Czym jest saturacja? Saturacja to stopień nasycenia cieczy gazem. W przypadku człowieka mówimy o stopniu nasycenia krwi tlenem. Do funkcjonowania człowiek potrzebuje odpowiedniej ilości tlenu i tę właśnie ilość określa saturacja.

Tlen medyczny w puszce

Odpowiednie, poprawne nasycenie krwi tlenem u dorosłego człowieka oscyluje w okolicach 100%. U zdrowego człowieka jest to zazwyczaj 99% lub trochę mniej. U palaczy i osób starszych może być nieco niższa i zejść do poziomu 95%, jednak dopóki wartość saturacji nie schodzi poniżej 90%, jest to wskaźnik poprawny. Dobrze jednak wiedzieć, że już wartość saturacji na poziomie niższym niż 95% może oznaczać zagrożenie hipoksją.

Wartości saturacji na poziomie mniejszym niż 70% określa się jako stan zagrażający życiu. Tak niskie wartości nasycenia krwi tlenem często doprowadzają do ciężkich uszkodzeń mózgu, zaburzeń percepcji, a w ostateczności mogą doprowadzić do śmierci.

Tlen medyczny do domu

Czy tlen medyczny, tlen inhalacyjny w butelce jest bezpieczny? Tlen w puszce jest odpowiedni dla osób zdrowych, na przykład dla sportowców, osób poddawanych dużemu wysiłkowi fizycznemu, wędrującym wysoko po górach. Dobrze jednak wiedzieć, że tlen inhalacyjny może być bardzo przydatny na przykład do łagodzenia objawów duszności, które często pojawiają się przy chorobach serca czy płuc. W trakcie wyjść z domu produkt w rodzaju tlenu w puszce może z powodzeniem zastąpić koncentrator tlenu czy butlę tlenową.

Tlen medyczny cena

Cena tlenu medycznego nie jest wysoka. Najbardziej opłaca się kupować produkt w zestawie. Jedna puszka to koszt około 50 zł.

Tlen medyczny gdzie kupić

Najlepiej kupić puszkę tlenu medycznego prosto od producenta. Daje to gwarancję najwyższej jakości produktu i bezpieczeństwa produktów leczniczych.

Należy także pamiętać, aby nie nadużywać tlenu. Dostarczenie sobie zbyt dużej ilości tlenu może doprowadzić nawet do problemów zdrowotnych ze strony układu oddechowego. Najlepiej zatem prowadzić terapię z użyciem tlenu po konsultacji ze specjalistą.

Tlen medyczny sklep

Jeśli chodzi o tlen medyczny w domu, najlepiej wybrać zaufany sklep, który prowadzi sprzedaż produktów od producenta. U nas nabędziesz wysokiej jakości tlen, który ma gwarancję bezpieczeństwa.

Tlen medyczny jak stosować

Stosując tlen inhalacyjny w trakcie przechodzenia choroby Covid-19, gdy pojawiają się trudności z oddychaniem, dobrze jest pamiętać o zachowaniu ostrożności. Podanie tlenu w złym momencie może spowodować pojawienie się problemów. W przypadku gdy rozwinęło się zapalenie płuc i w jego wyniku również niewydolność oddechowa, może pojawić się zjawisko hipoksemii. Jest to zbyt niska zawartość tlenu we krwi tętniczej, co pobudza do pracy ośrodek oddechowy. Dodatkowo rozwija się hiperkapnia, czyli podwyższenie ciśnienia dwutlenku węgla we krwi. Nagłe podanie tlenu osobie, która jest aktualnie w takim stanie może doprowadzić do zatrzymania pobudzania ośrodka oddechowego, a nawet do zatrzymania oddechu.

Tlen medyczny jaki wybrać

Kiedyś tlenoterapia była dostępna niemal wyłącznie w klinikach do tlenoterapii i ograniczała się do poprawy zdrowia dla osób chorych. Z biegiem lat medycyna ewoluowała i teraz tlenoterapia w domu jest na wyciągnięcie ręki. Tlen medyczny do użytku domowego możemy zakupić zarówno w aptece, jak i w internecie. Warto jednak by tlen medyczny w domu był z wiarygodnego źródła, dlatego przy wyborze swojego skorzystaj z oferty sklepu medycznego. 

Tlen medyczny jednorazowy

Tlen medyczny jest idealną alternatywą dla terapii tlenowej oferowanej w zakładach specjalistycznych. To prosty i szybki sposób, aby przemycić zdrowie do Twojego domu. Jedna puszka zawiera 14l czystego tlenu o stężeniu 99%. Tlen medyczny domowy nie różni się niczym od terapii, którą oferują specjaliści. Czy możliwe, że tlen medyczny covid może zwalczyć? Nie ma takich informacji, ale przy zarażeniu koronawirusem pojawia się kaszel i duszności, a wtedy potrzebujemy pilnie tlenu! Dotlenienie jest podstawą, aby nasz organizm bronił się przed wszelkimi wirusami. A więc: tlen medyczny czy warto zakupić? Zdecydowanie tak! 

Tlen medyczny dla kogo

Tlen medyczny zyskał popularność, kiedy świat został zaatakowany przez Covid 19. Ludzie dotknięci wirusem zaczęli miewać problemy spowodowane przez zainfekowanie płuc, co skutkowało koniecznością dotlenienia się, a tlen medyczny działanie ma natychmiastowe! . Tlen medyczny koronawirus i innych wirusów nie zniweluje co prawda, ale dotlenienie to ważna rzecz, kiedy chcemy prędko wrócić do zdrowia! Jeżeli zakupicie produkt, to warto wiedzieć tlen medyczny na ile nam starczy? 14l tlenu wystarczy na ponad 140 inhalacji! 

Tlen medyczny dla sportowców

Tlen medyczny O2 jest świetnym produktem dla sportowców, którzy po treningu potrzebują pilnie dotlenić swój organizm. Nasz, tlen medyczny przenośny w wygodnej puszce z inhalatorem, to produkt, który możesz spakować do torby treningowej i zabrać na siłownie czy bieganie i zaczerpnąć powietrza w dowolnej dla siebie chwili! Tlen medyczny przechowywanie może znajdować się w dowolnym miejscu, pamiętajmy jednak, by nigdy nie stawiać go w pobliże ognia i gorących temperatur! Puszka pod ciśnieniem i ogień to nigdy nic dobrego! 

Ten medyczny a covid

Pandemia zaskoczyła nas równie nagle, co potrafi zaskoczyć nas nagła zmiana pogody. Jego skutki przeżywamy do dziś, niewątpliwie zmienił życia wielu ludzi. W niektórych nas wzrosła świadomość na temat własnego zdrowia, szukamy coraz nowszych sposobów na poprawę zdrowia. Sam tlen medyczny ranking potrzebnych w dbaniu o zdrowie produktów, powinien zajmować pierwsze miejsce. Tlen to przecież podstawa życia, a dostępny tlen medyczny puszka wystarcza, by pomóc nam w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.

Tlen medyczny co daje

Tlen medyczny w domu powinniśmy mieć zawsze! Jest świetny w sytuacjach, gdy brakuje nam tchu, przykład to sytuacja stresowa. Jego działanie na cere zostało udowodnione, w końcu dotleniona cera nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Ponadto, nastąpi poprawa naszego snu i jego jakości, jeżeli zaczniemy regularnie używać inhalatora z tlenem. Tlen medyczny termin ważności ma przez minimum 36 miesięcy, więc nawet jak doraźnie chcesz go używać, to masz 3 lata na wykorzystanie puszki! Więc, tlen medyczny zakup już teraz, aby szybko zacząć cieszyć się jego dobrodziejstwami! 

Tlen w puszce do inhalacji

Cudowne działanie tlenu do inhalacji zostało zbadane wielokrotnie, a na podstawie owych badań możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Medyczny tlen z inhalatorem to świetna alternatywa dla tlenoterapii, która jest stosowana w zakładach specjalizujących się tlenoterapią z użyciem najwyższej jakości środków. Teraz i my mamy możliwość skorzystać z dobrodziejstwa tlenoterapii we własnym domu! Tlen z inhalatorem jest dostępny powszechnie, ale pamiętajmy, by kupować go wyłącznie z autoryzowanych sklepów medycznych, w których tlen jest najwyższej jakości, a jego stężenie osiąga 99%. Taki środek zapewni Ci poprawę wyglądu i zdrowia! Tlen w puszce czy warto? Tak! Przekonaj się!

Tlen w puszce dla kogo

Wraz z pandemią wzrosło zainteresowanie w sposoby na poprawę naszego zdrowia. Świat dotknięty nieznanym dotąd wirusem, zaczął szukać leku na wirusa, oraz doraźnych sposobów na zapobieganie i leczenie chorego organizmu. W walce z koronawirusem zaczął pomagać nam znany na co dzień tlen. Tlen w puszce na koronawirusa sam w sobie nie działa, jednak ułatwia oddychanie, które jest po rozwinięciu wirusa trudniejsze. Jak wiemy, Covid atakuje przede wszystkim nasz układ oddechowy, więc pomoc w oddychaniu jest konieczna, a inhalacje tlenem to rozwiązanie, które w warunkach domowych, przyniesie nam natychmiastową ulgę! 

Tlen w puszce koronawirus

Cudowne właściwości tlenu są znane powszechnie. Zmniejsza stres, pomaga osobom cierpiącym na niewydolność oddechową, ma znaczący wpływ na nasze emocje, a nawet zmniejsza ryzyko depresji! Ale czy wiecie, że tlen w puszce a COVID nie za bardzo się lubią? Dlaczego? Jak wiadomo, koronawirus atakuje, przede wszystkim, nasze płuca, przez co dochodzi do wielu powikłań, szczególnie gdy zaniedbamy nasze zdrowie. Niedotlenienie jest niebezpieczne dla naszego życia, więc ważne jest, by mieć wszystko pod kontrolą. W walce z niedotlenieniem w domu możemy zastosować medyczny tlen dostępny z inhalatorem w sklepach medycznych. To skuteczny sojusznik w walce z COVID 19. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

View :
 • Tlen medyczny

  Tlen Medyczny 14L – Butla z tlenem 5 sztuk

  272,99 

  Tlen inhalacyjny O2 Pro+ 14L

  • 14 litrów sprężonego tlenu w wygodnej butelce
  • Stężenie tlenu: 99,5%
  • Bezwonny
  • Prosty w użyciu
  • Wyposażony w wygodny zawór ułatwiający aplikacje
  • Wystarcza na około 140 dwusekundowych wdechów
 • Tlen medyczny

  Tlen Medyczny O2 Pro+ 14L 3 sztuki

  162,99 

  Tlen inhalacyjny O2 Pro+ 14L

  • 14 litrów sprężonego tlenu w wygodnej butelce
  • Stężenie tlenu: 99,5%
  • Bezwonny
  • Prosty w użyciu
  • Wyposażony w wygodny zawór ułatwiający aplikacje
  • Wystarcza na około 140 dwusekundowych wdechów
 • Tlen medyczny

  Tlen Medyczny 14L – Butla z tlenem

  54,99 

  Tlen inhalacyjny O2 Pro+ 14L

  • 14 litrów sprężonego tlenu w wygodnej butelce
  • Stężenie tlenu: 99,5%
  • Bezwonny
  • Prosty w użyciu
  • Wyposażony w wygodny zawór ułatwiający aplikacje
  • Wystarcza na około 140 dwusekundowych wdechów