Tlen inhalacyjny

Shop Banner

Tlen inhalacyjny w puszce

Tlen inhalacyjny ma wiele zalet. Jest to skoncentrowany gaz, który zawiera około 99% tlenu.

  • Jedna puszka to 99% skoncentrowanego tlenu, zawiera 14 litrów tlenu,
  • Jeden tlen inhalacyjny medyczny butla 14l pozwala na wykonanie około 120-140 wdechów i około 10 minut kuracji w trybie ciągłym.

Tlen inhalacyjny 14l

Tlen w puszce jest polecany osobom zdrowym, sportowcom, osobom poddawanym dużemu wysiłkowi fizycznemu do wspomagania układu oddechowego. Warto przy tym zauważyć, że tlen inhalacyjny może być pomocny w przypadku łagodzenia objawów duszności, które nierzadko towarzyszą chorom serca czy płuc. Podczas wyjścia z domu taka puszka może zastąpić z powodzeniem koncentrator tlenu lub butlę tlenową. Kupujesz tlen inhalacyjny. Jak używać? Stosowanie ułatwia inhalator w zestawie.

Tlen również poprawia pamięć i szybkość reakcji, dlatego poleca się go uczniom i studentom.

Tlen inhalacyjny w sprayu

Warto także pamiętać, że nie można nadużywać tlenu. Dostarczenie swojemu organizmowi zbyt dużej ilości tlenu może doprowadzić do problemów zdrowotnych. Najlepiej prowadzić terapię z użyciem tlenu po konsultacji ze specjalistą lub pod kontrolą lekarza.

Tlen inhalacyjny z maską

Środek może w określonych sytuacjach zastępować koncentrator tlenu lub butlę z tlenem – na przykład podczas przebywania poza domem, gdy zachodzi potrzeba podania tlenu. Puszka z tlenem inhalacyjnym to produkt łatwopalny, należy pamiętać o odpowiednim sposobie przechowywania produktu – trzeba trzymać puszkę z dala od źródeł ciepła i ognia, najlepiej daleko od urządzeń elektrycznych.

Tlen inhalacyjny jak stosować

Tlen inhalacyjny w puszce jest przeznaczony przede wszystkim dla zdrowych osób: dla sportowców, osób, które są poddawane bardzo dużemu wysiłkowi fizycznemu oraz psychicznemu, zawodowych kierowców. Preparat można stosować również u osób, u których występuje duszność (np. po przebyciu zakażenia koronawirusem – Covid 19), u astmatyków, u osób cierpiących na schorzenia układu krążenia. Ważne jest tu wskazanie lekarskie, a także konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem podawania tlenu inhalacyjnego,

Tlen inhalacyjny cena

Tlen inhalacyjny nie jest drogi. Jedna puszka to koszt około 50 zł, jednak warto zaopatrzyć się w cały zestaw, aby zawsze mieć w swoim domu zapas tego specyfiku.

Tlen inhalacyjny czy warto

Tlen w puszce ma wiele zastosowań. Pomaga sportowcom, osobom wędrującym po górach, gdzie na pewnych wysokościach łatwiej o niedotlenienie. W wielu przypadkach puszka z tlenem zastępuje koncentrator w trakcie przebywania poza domem. To wygodne rozwiązanie.

Tlen inhalacyjny gdzie kupić

Gdzie kupić tlen w puszce? Najlepiej postawić na sklep producenta. To najpewniejsze miejsce, w którym nie otrzymasz produktu wadliwego czy podrobionego. To wysokiej jakości tlen inhalacyjny. Jak używać? Należy skorzystać z inhalatora dołączonego do zestawu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

View :