Zamówienie Hurtowe

O nas i o produkcie

Jesteśmy importerem CERTYFIKOWANEGO TLENU INHALACYJNEGO produkowanego przez firmę ... Jako firma działająca na rynku od 10 lat gwarantujemy najwyższą jakość tego produktu, jego bezpieczeństwo, a także jako jedyni dostarczamy tlen w puszce o tak dużej pojemności - 14L sprężonego tlenu. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą produktów deratyzacyjnych, antybakteryjnych oraz ogrodniczych. Firma Monagro powstała by pomóc pozbyć się niechcianych szkodników zarówno z mieszkania, firmy, jak i z ogrodu, czy pola.

Tlen inhalacyjny - dla kogo?

Tlen w wersji przenośnej, skoncentrowany w niewielkich rozmiarów puszce, znalazł zastosowanie jako element wyposażenia apteczek, toreb ratowniczych i zestawów do ratownictwa medycznego. Pozwala on na natychmiastowe i skuteczne uzyskanie źródła tlenu dla poszkodowanych. Ponadto 14 litrów czystego tlenu wejdzie bez problemu do damskiej torebki czy torby sportowca, a nawet walizki biznesmena.

ASTMATYKÓW I OSÓB Z POChP

Stosowanie wyższego stężenia tlenu powoduje szybsze jego przyswojenie przez organizm mimo obkurczonych oskrzeli.

CIERPIĄCYCH NA STRES I BEZSENNOŚĆ

Dostarczenie tlenu pomaga zrelaksować się i zasnąć. Relaks oznacza zwolnienie pulsu i zmniejszenie ciśnienia krwi w ciągu 2-3 minut.

SPORTOWCÓW

Zwłaszcza ci biorący udział w treningu wysokogórskim, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony- spróbujcie ten produkt! Pozwoli to wam osiągnąć lepsze rezultaty w końcowym efekcie treningu . Tlen pomaga natychmiast zlikwidować zmęczenie po wysiłku. Uspokaja puls i aktywuje krążenie krwi oraz wytwarza witalność i energię.

PRZEWLEKLE CHORYCH

Przy zwiększonej ilości czystego tlenu szybciej zachodzi usuwanie z organizmu wirusów i bakterii.

Aktaulności o medyczny tlen inhalacyjny

Dowiedz się więcej o medycznym tlenie inhalacyjnym. W jakich przypadkach jest potrzebny.