Mydło antybakteryjne Avroderm 250ml

6,00 

Mydło antybakteryjne Avroderm 250ml

 • Skład powstały na bazie czwartorzędowych związków amoniowych.
 • Posiada silne właściwości biobójcze.
 • Mydło jest delikatne dla rąk
 • Nie powoduje wysuszenia, alergii skóry.

Nie ma znaczenia czy wierzysz w koronawirusa, czy też nie. Nie nam to oceniać. Ale zawsze warto myć i dezynfekować ręce – to dobry nawyk. Dzięki tej prostej czynności pomagamy sobie chociaż trochę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Dlaczego warto wybrać w tym celu nasze mydła antybakteryjne?

Przede wszystkim nie podnosimy sztucznie ceny – Płacisz za jakość preparatu, który robi to do czego został stworzony – czyści i pozbywa się bakterii. To nie rozwodniona “breja” która udaje płyn antybakteryjny. Środek został stworzony z myślą o nas, żebyśmy sami mogli bez obaw go używać.

Poza tym, Mydło antybakteryjne Avroderm:

 • Posiada silne właściwości biobójcze.
 • Mydło jest delikatne dla rąk
 • Nie powoduje wysuszenia oraz alergii skóry.
 • Mydło nie posiada w swoim składzie żadnych sztucznych barwników, czy chemicznych substancji zapachowych.
 • Ma poręczne opakowanie – zmieści się bez problemu do torebki.

Płyn antybakteryjny One Shot jest gotowy do natychmiastowego użycia. Idealnie sprawdzi się w domu czy też w zakładach pracy etc.

Ergonomiczny kształt butelki z płynem dezynfekującym sprawia, że z łatwością może towarzyszyć nam w codziennej podróży do pracy, jak również do szkoły czy też uczelni itp. W okresie wzmożonej podatności na wirusy z pewnością warto mieć preparat dezynfekujący pod ręką.

MYDŁO ANTYBAKTERYJNE IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W ZAKŁADACH PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO CZY TEŻ W GASTRONOMII

Produkt NIE zawiera:

 • Substancji drażniących
 • Olejków zapachowych
 • Barwników

Potrzebujesz większej ilości mydła antybakteryjnego?

Napisz do nas na mail: monagrosklep@gmail.com.  Możesz to zrobić także poprzez formularz kontaktowy, jak również przez naszego facebooka https://www.facebook.com/1shotpl

Akcesoria dla zwierząt, środki na insekty?

Zajrzyj do naszego sklepu https://oneshot.pl/

Ponadto, posiadamy również tlen inhalacyjny Polskiej produkcji!

Jedna butla wystarczy nawet na 140 wdechów!  https://tleninhalacyjny.pl/tlen-covid/tlen-inhalacyjny-14l/

Mydło antybakteryjne One Shot – Wirusy, jak również bakterie nie mają szans.

Dezynfekcja rąk jest bardzo ważnym procesem. Warto wykonywać ją regularnie, szczególnie w momencie, gdy wcześniej dotykaliśmy wielu przedmiotów takich jak cudze klucze, telefon czy poręcz w miejscu publicznym. Tam, gdzie przebywa wiele osób, tam pojawia się wiele zarazków, bakterii, wirusów czy innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Jednym z ciekawszych i prostych w użyciu produktów jest mydło dezynfekujące do rąk – mydło w płynie.

Mydło dezynfekujące

Klasyczne mydło, mydło w płynie to środek doskonale znany każdemu z nas. Wszyscy myjemy ręce co najmniej kilkanaście razy dziennie, po wyjściu z toalety, po powrocie do domu z pracy, po przygotowaniu obiadu, przed spożyciem posiłku… nie zawsze jednak przykładamy do tego odpowiednio dużo uwagi. A poprawne mycie rąk to bardzo ważny zabieg, który sprawia, że wiele drobnoustrojów chorobotwórczych znika i przestaje nam zagrażać. Usunięcie ich z rąk pomaga zapobiegać chorobom, zakażeniom i sprawia, że nie przenosimy wirusów do swojego organizmu. To ważne szczególnie w sezonach grypowych czy w czasie, gdy częściej chorujemy, łapiemy przeziębienia.

Zwykłe mydło w płynie bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami. Natomiast mydło do dezynfekcji, antybakteryjne w płynie jest wzbogacone o składniki odkażające i działające biobójczo, aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność produktu.

Mydło do dezynfekcji rąk

Mydło dezynfekujące do rąk jest to produkt, którego warto używać. Odpowiednie mycie rąk z wykorzystaniem środków do tego przeznaczonych sprawia, że dłonie stają się całkowicie czyste i bez problemu można zasiąść do posiłku. Mydło dezynfekujące to środek wzbogacony o substancje wspomagające działanie myjące. Mogą być to na przykład czwartorzędowe związki amonowe. Są to bardzo popularne środki w produktach takich jak mydła antybakteryjne. Wspomniane związki są często wykorzystywane w preparatach służących do odkażania. Jest to zasługa właściwości tych związków.

Czwartorzędowe związki amonowe, czyli QACs, quaternary ammonium compounds, są to organiczne związki jonowe. Wyróżniają się one właściwościami surfaktantów i środków odkażających. Surfaktant to substancja powierzchniowo czynna, czyli związek chemiczny, który ma zdolność zmieniania właściwości powierzchniowych cieczy, w której zostaje rozpuszczany.

Wśród czwartorzędowych związków amonowych największą skuteczność w kwestii dezynfekcji i odkażania wykazują szczególnie sole z amonami bromu lub chloru. Środki te wyróżnia budowa chemiczna, która sprawia, że wyróżniają się doskonałym działaniem antybakteryjnym, ale również przeciwgrzybiczym, przeciwporostowym. Dlatego właśnie środki te są tak często wykorzystywane jako uzupełnienie bądź główne środki aktywne w preparatach do dezynfekcji, takich jak antybakteryjne mydło.

Mydło dezynfekujące w płynie

Mydło do dezynfekcji występuje w formie płynnej. Sprawia to, że mydło antybakteryjne w płynie jest bardzo proste w użyciu. Aby dokładnie umyć ręce i zdezynfekować je, wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na dłonie. Trzeba pamiętać, że poprawne mycie dłoni powinno obejmować każdy fragment skóry, również przestrzenie między palcami, aby środek dezynfekujący dotarł do każdego zakątka.

Mydło antybakteryjne w płynie

Mydło antybakteryjne w płynie to mydło do rąk, które pomaga pozbyć się bakterii z dłoni. Dzięki temu, że środek ten ma postać płynną, jest bardzo prosty w użyciu i nie wymaga dodatkowych środków ostrożności. Jedyne co należy zrobić, to umyć ręce tak, jak normalnym, tradycyjnym mydłem. Poprawne mycie rąk powinno trwać około 30 sekund – nie krócej, ponieważ tyle czasu trzeba, aby środek, mydło do rąk dotarło do każdego fragmentu skóry.

Mydło antybakteryjne do rąk

Mydło antybakteryjne do rąk przeznaczone jest do dokładnego oczyszczania skóry dłoni. Może być z powodzeniem stosowane w domu, ale także w miejscach publicznych, np. w galeriach handlowych, w publicznych toaletach. Takie antybakteryjne mydło do rąk sprawdzi się także w biurach, miejscach pracy, wszędzie tam, gdzie gromadzi się wiele osób.

Mydło antybakteryjne z alkoholem

Mydła antybakteryjne, do dezynfekcji, jak i wiele innych preparatów służących do neutralizacji zarazków, mogą być uzupełnione alkoholem. Uważa się, że alkohol 70% całkowicie usuwa wirusy, takie jak koronawirus czy wirus grypy, dzięki czemu przeciwdziała zakażeniom. Trzeba pamiętać, żeby nie stosować samego alkoholu bezpośrednio na skórę, ponieważ może to prowadzić do podrażnień czy uszkodzeń skóry. Antybakteryjne mydło to najlepsze rozwiązanie.

Mydło antybakteryjne on line

Szukając produktów do mycia rąk, do dezynfekcji czy antybakteryjnych, takich jak mydło, najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach. Zagwarantuje to najwyższą jakość produktu oraz faktyczną ochronę przed zarazkami. Polecamy produkty do dezynfekcji, mydła antybakteryjne, które zapewniają odpowiedni poziom ochrony. Dokładne umycie rąk gwarantuje usunięcie i unieszkodliwienie wirusów, bakterii oraz innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Mydło antybakteryjne w płynie to podstawa.

Mydło antybakteryjne z dozownikiem

Aby produkt był wygodny w użyciu, mydło antybakteryjne w postaci płynnej uzupełnione jest o dozownik. Sprawia to, że dozowanie środka jest komfortowe i za każdym razem można wydobyć dokładnie tyle mydła, ile jest w danej sytuacji potrzebne. Dzięki temu mydło do rąk się nie zmarnuje, a skóra nie zostanie podrażniona przez nałożenie zbyt dużej ilości środka na dłonie.

Mydło antybakteryjne a zwykłe

Czy mydło antybakteryjne różni się od zwykłego mydła? Na pierwszy rzut oka są to dwa podobne produkty. Mydło antybakteryjne to najczęściej tradycyjne mydło do rąk, wzbogacone jednak składnikami zapewniającymi neutralizację bakterii i wirusów. Mydła antybakteryjne mają więc doskonałe właściwości myjące, ale również dezynfekujące.

Czy mydło antybakteryjne jest szkodliwe

Mydło nie jest produktem szkodliwym, ani tradycyjne, ani antybakteryjne. Każdy preparat do mycia rąk stosowany w nadmiarze może wysuszyć dłonie, jednak mycie rąk w sposób odpowiedni uchroni nas od wielu chorób, schorzeń, infekcji. Aby mieć pewność skutecznego działania produktu do mycia rąk, należy zaopatrzyć się w niego w odpowiednim, sprawdzonym miejscu. Polecamy mydła antybakteryjne dostępne w naszym sklepie, to produkty wysokiej jakości i wyróżniające się doskonałą skutecznością.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mydło antybakteryjne Avroderm 250ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *