Dezynfekcja pomieszczeń – Zamgławiacz ULV

3.800,00 

– Zasięg w poziomie do 30 metrów!
– Moc 1700 watów
– Pojemność 2,7 L
– Wydajność max. 1000ml na minutę (przy maksymalnym otwarciu).
– Waga 4,4kg

ZAMGŁAWIACZ ULV ONE SHOT ELEKTRYCZNY – NIEZASTĄPIONY W ZABIEGACH DEZYNFEKCJI I DEZYNSEKCJI. POSIADA ZASIĘG AŻ DO 30 METRÓW!

Zamgławiacz One Shot to obecnie najlepszy dostępny na rynku zamgławiacz elektryczny ULV, który idealnie nadaje się do zabiegów dezynfekcji czy też dezynsekcji. Dezynfekcja pomieszczeń z zamgławiaczem ULV nigdy nie była tak prosta!

Zamgławiacz potrafi opróżnić zbiornik o pojemności 1L w minutę! Taka wydajność jest niezwykle rzadko spotykana. Ponadto, jego zasięg w poziomie to niemalże 30 metrów!

Dzięki temu, wszelkie przeprowadzane zabiegi zajmują dużo mniej czasu, niż przy użyciu konkurencyjnych zamgławiaczy. Bez wątpienia nie znajdą Państwo obecnie nic lepszego.

Zamgławiacz One Shot – Specyfikacja produktu:

 •  Zasięg w poziomie: 25-50m
 • Moc 1700 watów
 • Pojemność 5,0 L
 • Potrafi zdezynfekować teren wielkości 1000m w przeciągu 2 minut!!!
 • Wydajność max. 1000ml na minutę (przy maksymalnym otwarciu).
 • Waga 4,4kg
 • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia w Polsce, jak również w Europie!

Urządzenie idealne do zabiegów dezynfekcji jak również dezynsekcji. Ma tak silny wyrzut, że w mgnieniu oka potrafi zdezynfekować całe pomieszczenia.

Wydajność oferowana przez nasze urządzenie jest niespotykana – to aż 1 litr substancji na minutę!

Idealnie sprawdzi się do zabezpieczenia przed wirusem COVID-19 miejsc takich jak:

 • Biura, Szpitale, SOR, karetki, czy też DPS-y
 • Supermarkety, galerie handlowe
 • Środki transportu, zakłady pracy czy też dworce
 • Wszelkie miejsca, które wymagają dezynfekcji powierzchni.

Z naszym zamgławiaczem masz pewność, że miejsca w których został użyty są wolne od wirusów, czy też insektów!

Wydajny silnik urządzenia sprawia, że ciężko znaleźć lepszy zamgławiacz elektryczny czy też akumulatorowy w tej cenie. Jeżeli masz już dosyć mało wydajnych, czy też notorycznie psujących się chińskich zamgławiaczy, to świetnie trafiłeś.

Nasz produkt pochodzi prosto od producenta z Korei. Oznacza to, że urządzenie zostało wykonane solidnie, z nastawieniem na ciężkie warunki pracy. Dzięki temu mamy pewność, że zamgławiacz nie “padnie” po kilku zabiegach dezynfekcji czy też dezynsekcji.

Potrzebujesz większej ilości?

Napisz do nas na mail: monagrosklep@gmail.com.

Możesz to zrobić także poprzez formularz kontaktowy, jak również przez naszego facebooka https://www.facebook.com/1shotpl

Akcesoria dla zwierząt, środki na insekty?

Zajrzyj do naszego sklepu https://oneshot.pl/

ELEKTRYCZNY ZAMGŁAWIACZ ULV ONE SHOT – DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁA TAK PROSTA!

Zamgławiacz ulv

Jeśli wykonywać dezynfekcję, to tylko profesjonalnie. Aby mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony skutecznie, warto wybrać wysokiej jakości sprzęt oraz skorzystać z dobrej metody dezynfekcji. Zamgławiacz ULV sprawdzi się tu idealnie. Czym jest to urządzenie? Zamgławiacz to sprzęt wykorzystywany do zabiegów dezynfekcji pomieszczeń. Znacząco zwiększa ich efektywność. Jeśli interesuje Cię dezynfekcja pomieszczeń, cena jest atrakcyjna, podobnie jak dezynfekcja powierzchni.

Zamgławiacz elektryczny ulv

Zamgławiacz jest to urządzenie, które zwiększa skuteczność metod dezynfekcji i substancji wykorzystywanych do dezynfekcji pomieszczeń domowych czy użyteczności publicznej. Są dwa rodzaje zamgławiaczy: termiczne oraz ULV. Urządzenie wytwarza mgłę, do czego niezbędny jest roztwór wody, nośnika i substancji aktywnych. Roztwór taki dzięki zamgławiaczowi będzie dokładniej aplikowany i pokryje znacznie większą powierzchnię niż w przypadku aplikowania w inny sposób. Sprzęt ten jest prosty w obsłudze i z pewnością przekona każdą osobę, której zależy na dokładności, z jaką wykonywana jest dezynfekcja powierzchni.

Zamgławiacz ulv akumulatorowy

Zamgławiacz ULV wytwarza mgłę zimną. Nie jest ona szkodliwa dla ludzi i zwierząt, z tego też względu nie ma ograniczeń co do stosowania takich sprzętów. Środek biobójczy w przypadku tej metody dezynfekcji rozpylany jest wraz z zimną mgłą w powietrzu, po czym osiada na powierzchniach poddawanych dezynfekcji.

Dezynfekcja pomieszczeń przez zamgławianie

Na czym polega ta metoda dezynfekcji, czyli dezynfekcja pomieszczeń użyteczności publicznej lub domowych poprzez zamgławianie? Zabieg ten wykorzystywany jest do usuwania i neutralizacji mikroorganizmów chorobotwórczych, wśród których można wymienić wirusy, bakterie czy grzyby. Można w ten sposób zlikwidować również roztocze, które wywołują alergie. Dotyczy to też wirusa SARS cov 2 wywołującego chorobę Covid 19.

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Metoda dezynfekcji poprzez zamgławianie nadaje się do dezynfekcji zarówno powietrza, jak i powierzchni na sucho. Polega na nasyceniu powietrza mgłą, która zawiera odpowiednio dobrany preparat. Musi być on dobrany do warunków oraz organizmów, jakie mają być zneutralizowane. Dzięki podaniu środka za pomocą mgły nie ma ryzyka poplamienia czy zamoczenia sprzętów, mebli oraz innych powierzchni.

Dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych

Co istotne, mieszanina do dezynfekcji, która jest połączeniem wody, nośnika oraz substancji aktywnych. Dzięki temu, że preparat zostaje podawany w formie mgły, utrzymuje się w powietrzu przez pewien czas, a potem powoli opada, dzięki czemu pokrywa powierzchnie bardzo dokładnie.

Dezynfekcja pomieszczeń szpitalnych

Dobrze dobrany środek do dezynfekcji rozprowadzany za pomocą zamgławiacza może dotrzeć w każde miejsce, które powinno zostać dokładnie zdezynfekowane. Mowa tu o wielu przestrzeniach, których dezynfekcja przy użyciu innych metod byłaby trudna, jak np. klimatyzacja czy układy wentylacyjne. To wszystko sprawia, że wśród metod dezynfekcji dezynfekcja za pomocą zamgławiacza jest jedną z bardziej efektywnych i usuwa między innymi wirusa SARS cov 2.

Dezynfekcja pomieszczeń cennik

Interesuje Cię dezynfekcja pomieszczeń? Cena jest atrakcyjna, a urządzenie działa bardzo skutecznie. Masz pewność, że każdy zakamarek zostanie pokryty preparatem, a dodatkowo żadna powierzchnia nie zostanie poplamiona.

Zamgławiacz ULV do dezynfekcji

Nasz dom i nasze miejsce pracy to miejsca, gdzie spędzamy praktycznie całe swoje życie.i. Dbamy o nie z najwyższą starannością, robimy w nich regularnie porządki, aby na naszych meblach nie było zanieczyszczeń, siedlisk bakterii i wirusów. Niestety, nie wystarczy odkurzyć czy wytrzeć kurze, aby zdezynfekować skutecznie pomieszczenia, na których nam zależy. Dezynfekcja pomieszczeń cena potrafi okazać się zabójcza, szczególnie przy regularnych usługach.  Do prawidłowej dezynfekcji pomieszczeń potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, takiego jak Zamgławiacz ULV. 

Automatyczna dezynfekcja pomieszczeń

Czas to najcenniejsza jednostka, z jaką spotykamy się na co dzień. Jest w dzisiejszych czasach na wagę złota, a jego brak przysparza nam mnóstwa problemów i stresu. Zastanawiałeś się kiedyś, ile z Twojego cennego czasu, jest poświęcane na oczyszczanie czy dezynfekcje pomieszczeń, w których żyjesz? Jak myślimy o sprzątaniu, to od razu widzimy siebie w kiepskim nastroju, zapracowanych, zmęczonych. Ale łatwo sprawić, by zamiast nas, to dezynfekcja pomieszczeń urządzenia zajęły się tym, jak trzeba!

Zamgławiacz ULV to produkt, który powinien znajdować się w każdym domu. Niemal automatycznie jesteś w stanie oczyścić wybrane pomieszczenie, dzięki roztworowi do dezynfekcji i bardzo prostemu mechanizmowi maszyny. Zaintrygowani? 

Dezynfekcja pomieszczeń sprzęt

Stawiamy nasze bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jesteśmy bardzo świadomi zagrożeń, jakie czają się za rogiem. Ale czy zdajemy sobie sprawę, ile zagrożeń otacza nas nawet w tej chwili? W powietrzu istnieje mnóstwo wirusów i bakterii, które z każdym oddechem przedostają się do naszego organizmu. Na szczęście, myśląc do przodu, jesteśmy w stanie zapobiec bardzo wielu nieprzyjemnym sytuacjom. Zamgławiacz ULV to idealny sposób na przywrócenie świeżości w Twoim domu i miejscu pracy, oraz okazja do pozbycia się zarazków, które ukrywają się w pomieszczeniach. Zamgławiacz ULV cena nie przeraża tym bardziej, jak pomyślimy, ile możemy oszczędzić na wynajmowaniu regularnie ekipy do dezynfekowania pomieszczeń. Posiadanie własnego urządzenia dezynfekującego to ważna rzecz!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dezynfekcja pomieszczeń – Zamgławiacz ULV”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *